Poprzedni mecz

Partnerzy

         

 

       

 

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Skill Box Katowice

Motoryka w UKS

Wesprzyj 1% Nasz Klub

Szanowni Państwo, zbliża się czas składania zeznań podatkowych i przekazywania 1% podatku. Serdecznie prosimy o ten drobny gest wsparcia jakim jest przekazanie nam w swoim rozliczeniu podatkowym swojego 1% podatku. Środki przekazane w ten sposób naszemu klubowi zasilą jego działania statutowe i pomogą nam dalej realizować nasze zadania. Od lat zajmujemy się upowszechnianiem sportu wśród dzieci i młodzieży, każdego roku starając się tworzyć, rozwijać i ulepszać to miejsce, by każdy trenujący w naszym klubie nie tylko mógł realizować tu swoją pasję, uczyć się i rozwijać, ale i odczuwać dumę z bycia częścią naszej sportowej społeczności. Państwa udział w życiu naszego klubu i wsparcie m.in. poprzez ten gest, będzie nieocenionym wsparciem za co z góry SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Nie masz uprawnień do komentowania

Następny mecz

Zegar i data

Sunday, 26, czerwiec 2022

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Stronę odwiedziło:

5422334
DzisiajDzisiaj1745
WczorajWczoraj7612
W tym tygodniuW tym tygodniu33311
W tym miesiącuW tym miesiącu100000
Ogólnie:Ogólnie:5422334
Zalogowani 0
Goście 98
Zarejestrowani 35
Zarejestrowani dziś 0