Wesprzyj 1% Nasz Klub

Szanowni Państwo, zbliża się czas składania zeznań podatkowych i przekazywania 1% podatku. Serdecznie prosimy o ten drobny gest wsparcia jakim jest przekazanie nam w swoim rozliczeniu podatkowym swojego 1% podatku. Środki przekazane w ten sposób naszemu klubowi zasilą jego działania statutowe i pomogą nam dalej realizować nasze zadania. Od lat zajmujemy się upowszechnianiem sportu wśród dzieci i młodzieży, każdego roku starając się tworzyć, rozwijać i ulepszać to miejsce, by każdy trenujący w naszym klubie nie tylko mógł realizować tu swoją pasję, uczyć się i rozwijać, ale i odczuwać dumę z bycia częścią naszej sportowej społeczności. Państwa udział w życiu naszego klubu i wsparcie m.in. poprzez ten gest, będzie nieocenionym wsparciem za co z góry SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Sunday, 26, czerwiec 2022