Następny mecz

Klasa Okręgowa / Katowice - Kolejka 7
Datum Sat, 23. Wrz. 2017 Beginn 16:00
Cyklon Rogożnik
Cyklon Rogożnik
--- UKS Szopienice
UKS Szopienice

Partnerzy

          

 

       

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS

Dobry weekend w wykonaniu Szopienic

Bardzo dobry weekend zanotowały nasze zespoły w swoich rozgrywkach ligowych.

Bardzo fajny był miniony weekend dla naszego klubu. Swój pierwszy punkt w rozgrywkach katowickiej okręgówki zdobyli seniorzy którzy to podzielili się punktami w Miechowicach z Silesią. Jedyną bramkę w samej końcówce strzelił etatowy wykonawca jedenastek Grzesiu Jarek. Mamy nadzieję że ten remis będzie tylko i wyłącznie wstępem do regularnego już punktowania przez podopiecznych Adama Dobrowolskiego. 

Rekordowe zwycięstwo zanotowali juniorzy, którzy to pokonali aż 18:0 Naprzód Lipiny. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu okazał się być Alan Lubaski, który strzelił aż 4 bramki, dwóch pozostałych zawodników skompletowały Hat ricki. Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi Dobrowolskiem tak wysokiego zwycięstwa. Oczywiście należałoby poszukać w kronikach klubowych czy w poprzednich latach któryś z naszych zespołów wygrał wyżej, natomiast z całą pewnością jest to wyjątkowy rezulatat.

Po ostatnim bardzo wysokim zwycięstwie 6:1 z Pogonią Imielin remis zanotowali nasi trampkarze. Podopieczni Damiana Nowickiego zremisowali 2:2 w Mysłowicach z Górnikiem 09, i do w dalszym ciągu są niepokonani w swojej klasie rozgrywkowej. Wszystko na to wskazuje, że nasz młody zespół już na starcie sezonu osiągnął dobrą formę sportową, co tylko i wyłacznie jest efektem ciężkiej pracy pod czujnym okiem bardzo dobrego szkoleniowca jakim bez wątpienia jest Damian Nowicki. 

Niestety, po wygranej na inaugurację z Lechią tym razem zawodnicy rocznika 2005 przegrali z rówieśnikami z Rudy Śląskiej 2:3. W tym spotkaniu to nasz zespół był zdecydowanie lespszy piłkarsko. Pod jednym tylko względem ustępowaliśmy rywalowi...wzrostem. Dlatego jedyną możliwością zespołu Uranii na wygranie w Szopienicach w.g trenera tego zespołu były wysokie piłki na rosłych napastników z Rudy Śląskiej co perfekcyjnie zespół ten wykorzystał. Dlatego, już w kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Ostrowskiego udowodnią swój wysoki poziom sportowy i dopiszą kolejne punkty na swoim koncie....Głęboko w to wierzymy:-)

Na koniec dwa spotkania naszej najmłodszej grupy zawodników. Młodzi zawodnicy Dawida Dobrowolskiego rozegrali w ten weekend (łacznie z poniedziałkiem) dwa spotkania, i oba wygrali w dalszym ciągu będąc zespołem który wygrał wszystkie swoje dotychczasowe spotkania ligowe. Tym razem nasz młody zespół pokonał 6:2 Gwiazdę Ruda Śląska oraz 9:2 Podlesiankę Katowice. Brawo zawodnicy, brawo trener Dobrowolski:-)

 

A już za kilka dni kolejne emocje związane z rozgrywkami ligowym z udziałem naszych zespołów. 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa / Katowice - Kolejka 6
So, 16. Wrz. 2017 16:00
UKS Szopienice
UKS Szopienice
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
2:0

Zegar i data

Thursday, 21, wrzesień 2017

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Klasa Okręgowa "Zina"

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Urodziny dziś obchodzą:

Dziś nikt w klubie nie ma urodzin

Nowi zarejestrowani

  • Gosia Feszter
  • cesarzowa84
  • Graj Artur
  • olek
  • Andrzejmina

Stronę odwiedziło:

927352
DzisiajDzisiaj2492
WczorajWczoraj2739
W tym tygodniuW tym tygodniu12302
W tym miesiącuW tym miesiącu62893
Ogólnie:Ogólnie:927352
Zalogowani 0
Goście 139
Zarejestrowani 32
Zarejestrowani dziś 0