Następny mecz


Brak informacji o nadchodzących meczach

Partnerzy

          

 

       

 

                

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS

Dobry weekend w wykonaniu Szopienic

Bardzo dobry weekend zanotowały nasze zespoły w swoich rozgrywkach ligowych.

Bardzo fajny był miniony weekend dla naszego klubu. Swój pierwszy punkt w rozgrywkach katowickiej okręgówki zdobyli seniorzy którzy to podzielili się punktami w Miechowicach z Silesią. Jedyną bramkę w samej końcówce strzelił etatowy wykonawca jedenastek Grzesiu Jarek. Mamy nadzieję że ten remis będzie tylko i wyłącznie wstępem do regularnego już punktowania przez podopiecznych Adama Dobrowolskiego. 

Rekordowe zwycięstwo zanotowali juniorzy, którzy to pokonali aż 18:0 Naprzód Lipiny. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu okazał się być Alan Lubaski, który strzelił aż 4 bramki, dwóch pozostałych zawodników skompletowały Hat ricki. Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi Dobrowolskiem tak wysokiego zwycięstwa. Oczywiście należałoby poszukać w kronikach klubowych czy w poprzednich latach któryś z naszych zespołów wygrał wyżej, natomiast z całą pewnością jest to wyjątkowy rezulatat.

Po ostatnim bardzo wysokim zwycięstwie 6:1 z Pogonią Imielin remis zanotowali nasi trampkarze. Podopieczni Damiana Nowickiego zremisowali 2:2 w Mysłowicach z Górnikiem 09, i do w dalszym ciągu są niepokonani w swojej klasie rozgrywkowej. Wszystko na to wskazuje, że nasz młody zespół już na starcie sezonu osiągnął dobrą formę sportową, co tylko i wyłacznie jest efektem ciężkiej pracy pod czujnym okiem bardzo dobrego szkoleniowca jakim bez wątpienia jest Damian Nowicki. 

Niestety, po wygranej na inaugurację z Lechią tym razem zawodnicy rocznika 2005 przegrali z rówieśnikami z Rudy Śląskiej 2:3. W tym spotkaniu to nasz zespół był zdecydowanie lespszy piłkarsko. Pod jednym tylko względem ustępowaliśmy rywalowi...wzrostem. Dlatego jedyną możliwością zespołu Uranii na wygranie w Szopienicach w.g trenera tego zespołu były wysokie piłki na rosłych napastników z Rudy Śląskiej co perfekcyjnie zespół ten wykorzystał. Dlatego, już w kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Ostrowskiego udowodnią swój wysoki poziom sportowy i dopiszą kolejne punkty na swoim koncie....Głęboko w to wierzymy:-)

Na koniec dwa spotkania naszej najmłodszej grupy zawodników. Młodzi zawodnicy Dawida Dobrowolskiego rozegrali w ten weekend (łacznie z poniedziałkiem) dwa spotkania, i oba wygrali w dalszym ciągu będąc zespołem który wygrał wszystkie swoje dotychczasowe spotkania ligowe. Tym razem nasz młody zespół pokonał 6:2 Gwiazdę Ruda Śląska oraz 9:2 Podlesiankę Katowice. Brawo zawodnicy, brawo trener Dobrowolski:-)

 

A już za kilka dni kolejne emocje związane z rozgrywkami ligowym z udziałem naszych zespołów. 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Poprzedni mecz

Zegar i data

Saturday, 23, czerwiec 2018

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Klasa Okręgowa "Zina"

Klasa Okręgowa

# Zespół MP PTS
1 Unia D. Górnicza 15 39
2 Siemianowiczanka 15 33
3 Górnik Wojkowice 15 30
4 Łazowianka Łazy 15 27
5 Zagłębie Sosnowiec 15 26
6 Odra Miasteczko 15 24
7 Orzeł Nakło Śl. 15 22
8 Silesia Miechowice 15 19
9 Tęcza Błędów 15 18
10 Wyzwolenie Chorzów 14 17
11 Cyklon Rogożnik 15 17
12 Piast Ożarowice 15 17
13 Orzeł Miedary 14 15
14 Orzeł Brzeziny 15 12
15 SKS Łagisza 15 10
16 UKS Szopienice 15 9

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam
7:29-- OLA: Zapytanie: czemu pod pod juniorami młodszymi 2002 są treningi dla rocznika 2009/2010.
7:29-- OLA: Gdzie znajdę aktualne treningi dla
7:30-- OLA: rocznika 2002?

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Urodziny dziś obchodzą:

Dziś nikt w klubie nie ma urodzin

Nowi zarejestrowani

  • owubuni
  • ypagef
  • vanessafereday
  • JakubSmolar
  • uzezyg

Stronę odwiedziło:

1100350
DzisiajDzisiaj335
WczorajWczoraj486
W tym tygodniuW tym tygodniu2584
W tym miesiącuW tym miesiącu9250
Ogólnie:Ogólnie:1100350
Zalogowani 0
Goście 9
Zarejestrowani 31
Zarejestrowani dziś 0