Następny mecz


Brak informacji o nadchodzących meczach

Partnerzy

          

 

       

 

                

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS

W sobotę podejmujemy Piast Ożarowice

W sobotę do Szopienic przyjedzie Piast Ożarowice, zagramy o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 przed seniorami naszego klubu bardzo ważny pojedynek z bezpośrednim sąsiadem w ligowej tabeli Piastem Ożarowice. Nasz najbliższy przeciwnik w obecnym sezonie spisuje się podobnie jak nasz zespół poniżej swoich oczekiwań, w dotychczasowych pięciu spotkaniach podopieczni trenera Michała Budnego zdobyli tylko dwa punkty remisując w inuguracyjnym sezon spotkaniu z Odrą Miasteczko Śląskie 2:2, oraz w ostatniej kolejce 3:3 z Siemianowiczanką. Co ciekawe remis w wyżej notowaną w tym sezonie Siemianowicznką uratował Piastowi w 93 minucie Kamil Frączek. Z całą pewnością remis zespołu naszego najbliższego rywala z Siemianowicami był największą niespodzianką ostatniej kolejki IV grupy  katowickiej okręgówki. Ciężko stwierdzić na co będzie stać zespół Piasta w sobotę. Podobnie jak nasz zespół, drużyna z Ożarowic w poprzednim sezonie zająła drugie miejsce w rozgrywkach A klasy, ustępując jedynie drużynie Orła Brzeziny. 

Do spotkania z Ożarowicami nasz zespół przystępować będzie po zremisowanym spotkaniu z Silesią Miechowice,w którym to po bramce z rzutu karnego Grzesia Jarka zdobyliśmy pierwszy punkt w nowym sezonie. W Miechowicach na bardzo kiepskim boisku nasz zespół był zdecydowanie lepszy, niestety gospodarze wykorzystali atut własnego "klepowiska" i urwali podopiecznym Adama Dobrowolskiego punkt. Jak jednak zapewnił nasz szkoleniowiec, morale zespołu zdecydowanie podskoczyły. Do meczu z Piastem przystąpimy z powracjącym do składu Adrianem Stachańskim, z całą pewnością trener Dobrowolski kolejny raz postawi również na naszą młodzież. W spotkaniu z Silesią bardzo dobrze zaprezentowali się Alan Lubaski oraz Mateusz Gajda. Ten pierwszy w ostatnim spotkaniu wyszedł nawet w podstawowym składzie. 

Szopienice wierzą, że nadszedł już czas na pierwsze zwycięstwo w katowickiej okręgówce naszego zespołu. Ewentualna wygrana z Piastem pozwoli wyprzedzić naszego najbliższego przeciwnika w tabeli. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców na to spotkanie. 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Poprzedni mecz

Zegar i data

Saturday, 23, czerwiec 2018

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Klasa Okręgowa "Zina"

Klasa Okręgowa

# Zespół MP PTS
1 Unia D. Górnicza 15 39
2 Siemianowiczanka 15 33
3 Górnik Wojkowice 15 30
4 Łazowianka Łazy 15 27
5 Zagłębie Sosnowiec 15 26
6 Odra Miasteczko 15 24
7 Orzeł Nakło Śl. 15 22
8 Silesia Miechowice 15 19
9 Tęcza Błędów 15 18
10 Wyzwolenie Chorzów 14 17
11 Cyklon Rogożnik 15 17
12 Piast Ożarowice 15 17
13 Orzeł Miedary 14 15
14 Orzeł Brzeziny 15 12
15 SKS Łagisza 15 10
16 UKS Szopienice 15 9

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam
7:29-- OLA: Zapytanie: czemu pod pod juniorami młodszymi 2002 są treningi dla rocznika 2009/2010.
7:29-- OLA: Gdzie znajdę aktualne treningi dla
7:30-- OLA: rocznika 2002?

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Urodziny dziś obchodzą:

Dziś nikt w klubie nie ma urodzin

Nowi zarejestrowani

  • owubuni
  • ypagef
  • vanessafereday
  • JakubSmolar
  • uzezyg

Stronę odwiedziło:

1100350
DzisiajDzisiaj335
WczorajWczoraj486
W tym tygodniuW tym tygodniu2584
W tym miesiącuW tym miesiącu9250
Ogólnie:Ogólnie:1100350
Zalogowani 0
Goście 3
Zarejestrowani 31
Zarejestrowani dziś 0