Następny mecz

Klasa Okręgowa / Katowice - Kolejka 7
Datum Sat, 23. Wrz. 2017 Beginn 16:00
Cyklon Rogożnik
Cyklon Rogożnik
--- UKS Szopienice
UKS Szopienice

Partnerzy

          

 

       

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS

W sobotę podejmujemy Piast Ożarowice

W sobotę do Szopienic przyjedzie Piast Ożarowice, zagramy o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 przed seniorami naszego klubu bardzo ważny pojedynek z bezpośrednim sąsiadem w ligowej tabeli Piastem Ożarowice. Nasz najbliższy przeciwnik w obecnym sezonie spisuje się podobnie jak nasz zespół poniżej swoich oczekiwań, w dotychczasowych pięciu spotkaniach podopieczni trenera Michała Budnego zdobyli tylko dwa punkty remisując w inuguracyjnym sezon spotkaniu z Odrą Miasteczko Śląskie 2:2, oraz w ostatniej kolejce 3:3 z Siemianowiczanką. Co ciekawe remis w wyżej notowaną w tym sezonie Siemianowicznką uratował Piastowi w 93 minucie Kamil Frączek. Z całą pewnością remis zespołu naszego najbliższego rywala z Siemianowicami był największą niespodzianką ostatniej kolejki IV grupy  katowickiej okręgówki. Ciężko stwierdzić na co będzie stać zespół Piasta w sobotę. Podobnie jak nasz zespół, drużyna z Ożarowic w poprzednim sezonie zająła drugie miejsce w rozgrywkach A klasy, ustępując jedynie drużynie Orła Brzeziny. 

Do spotkania z Ożarowicami nasz zespół przystępować będzie po zremisowanym spotkaniu z Silesią Miechowice,w którym to po bramce z rzutu karnego Grzesia Jarka zdobyliśmy pierwszy punkt w nowym sezonie. W Miechowicach na bardzo kiepskim boisku nasz zespół był zdecydowanie lepszy, niestety gospodarze wykorzystali atut własnego "klepowiska" i urwali podopiecznym Adama Dobrowolskiego punkt. Jak jednak zapewnił nasz szkoleniowiec, morale zespołu zdecydowanie podskoczyły. Do meczu z Piastem przystąpimy z powracjącym do składu Adrianem Stachańskim, z całą pewnością trener Dobrowolski kolejny raz postawi również na naszą młodzież. W spotkaniu z Silesią bardzo dobrze zaprezentowali się Alan Lubaski oraz Mateusz Gajda. Ten pierwszy w ostatnim spotkaniu wyszedł nawet w podstawowym składzie. 

Szopienice wierzą, że nadszedł już czas na pierwsze zwycięstwo w katowickiej okręgówce naszego zespołu. Ewentualna wygrana z Piastem pozwoli wyprzedzić naszego najbliższego przeciwnika w tabeli. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców na to spotkanie. 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa / Katowice - Kolejka 6
So, 16. Wrz. 2017 16:00
UKS Szopienice
UKS Szopienice
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
2:0

Zegar i data

Thursday, 21, wrzesień 2017

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Klasa Okręgowa "Zina"

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Urodziny dziś obchodzą:

Dziś nikt w klubie nie ma urodzin

Nowi zarejestrowani

  • Gosia Feszter
  • cesarzowa84
  • Graj Artur
  • olek
  • Andrzejmina

Stronę odwiedziło:

927351
DzisiajDzisiaj2491
WczorajWczoraj2739
W tym tygodniuW tym tygodniu12301
W tym miesiącuW tym miesiącu62892
Ogólnie:Ogólnie:927351
Zalogowani 0
Goście 135
Zarejestrowani 32
Zarejestrowani dziś 0