Podsumowanie ligowego tygodnia w wykonaniu niebiesko-żółtych

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami...

Seniorzy

UKS Szopienice - LKS Orzeł Mokre 0:5

Posumowanie meczu okiem trenera Adama Dobrowolskiego:
"Dwa oblicza meczu w jednym spotkaniu z liderem i bardzo doświadczoną drużyną z Mikołowa . Pierwsza odsłona meczu wskazywała zdecydowanie, że liderującą drużyną A klasy jest drużyna z Szopienic. Bardzo wysoki pressing oraz składnie wyprowadzane ataki pozycyjne zadziwiały kibiców, jak też zdziwionych zawodników drużyny gości. Już w tych 45 minutach mogli się wpisać na listę strzelców Jakub Jaworski oraz Szymon Mrozik. Niestety co nam się nie udało, udało się przeciwnikom, którzy de facto nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji, aby pokonać naszego bramkarza. W końcowych minutach pierwszej połowy z prawego sektora na 5 metr naszej bramki dośrodkowuje skrzydłowy i trafia w głowę partnera z drużyny i w taki sposób tracimy pierwszą bramkę w tym meczu . Pełen optymizmu i spokojny o korzystny wynik w tym spotkaniu , deleguję trójkę świeżych zawodników od początku drugiej połowy. Po 10 minutach mogliśmy już wygrywać 2:1 i nadal wygląda gra jak to my bylibyśmy liderami. Niestety doświadczenie drużyny gości pokazało nam w jaki sposób przy tak ciężkim meczu wygrywa cię spotkania. Mało powiedzieć wygrywa, odbiera się chęć do gry i walczenia o przysłowiowy honor strzelając 1 bramkę w tak bardzo dobrym do 70 minuty meczu Trzy następne dośrodkowania z bocznych sektorów przeciwnik kończy bramkami i mamy 0:4 . Bramka piąta to efekt zniechęcenia już zawodników. Pomimo tak dotkliwej porażki nasz zespół pokazał na boisku z bardzo doświadczoną oraz bardzo skuteczną drużyną, że drzemie w tych chłopakach wielki potencjał. I wierzę że są w stanie po dzisiejszej porażce pokazać bardzo wysoki poziom w każdym następnym meczu, Gratuluje przeciwnikom bardzo skutecznej gry i skutecznego odparcia częstych dobrze zorganizowanych ataków naszej drużyny. LKS Orzeł Mokre zasługuje na fotel lidera katowickiej klasy A."

Juniorzy

Strzelcy bramek Mateusz Szymkowiak Piotr Nowak

Drużyna 2012

UKS SZOPIENICE - AKS MIKOŁÓW 2-22
Strzelcy bramek Sebastian Waloszek , Piotr Wloka .
24.04.22
UKS SZOPIENICE - UKS RUCH CHORZÓW 3:10 Strzelcy bramek Walaszek Piotr x 2
Waloszek Sebastian

Drużyna 2014

Rozpoczęła się Liga Żaków Podokręg Katowice Śląskiego ZPN na boiskach Football On.
Drużyna 2015
W Tychach wystartowały Deichmann
Mini mistrzostwa, w których UKS występuje jako Ukraina.

Sunday, 26, czerwiec 2022