Poprzedni mecz

Partnerzy

         

 

       

 

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Skill Box Katowice

Motoryka w UKS

Opłacanie składek tylko poprzez ProTrainUp

Przypominamy wszystkim rodzicom i zawodnikom, że składki zawodnicze w naszym klubie wynoszą 150 zł a od 1 maja opłacamy je WYŁĄCZNIE poprzez system ProTrainUp. Wszystkie pozostałe opłaty (zaliczki na obóz, dodatkowe treningi itd) opłacamy klasycznie przelewem na konto klubu.

Więcej informacji (filmik instruktażowy) w rozwinięciu....

Instrukcja:
Otwieramy aplikację --> Klikamy w widget ze składką u góry strony --> otwieramy konkretną składkę --> klikamy niebieski przycisk zapłać --> wybieramy metodę płatności. 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Następny mecz

Zegar i data

Sunday, 26, czerwiec 2022

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Stronę odwiedziło:

5422037
DzisiajDzisiaj1448
WczorajWczoraj7612
W tym tygodniuW tym tygodniu33014
W tym miesiącuW tym miesiącu100000
Ogólnie:Ogólnie:5422037
Zalogowani 0
Goście 142
Zarejestrowani 35
Zarejestrowani dziś 0