Następny mecz

Klasa Okręgowa - Kolejka 7
Datum Sat, 25. Lis. 2017 Beginn 13:30
Cyklon Rogożnik
Cyklon Rogożnik
--- UKS Szopienice
UKS Szopienice

Partnerzy

          

 

       

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS


Terminarz : VII Liga Orlików Starszych E1

KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 28.08.2017 16:00 h Jastrząb Bielszowice - Podlesianka K-ce 11 - 1
1 28.08.2017 16:00 h LKS Unia Kosztowy - PKS Józefka Chorzów5 - 3
1 09.09.2017 16:00 h SRS Gwiazda R.Śl. - UKS Szopienice2 - 6
2 31.08.2017 16:00 h PKS Józefka Chorzów - UKS Szopienice3 - 0
2 31.08.2017 16:00 h UKS Ruch Chorzów - SRS Gwiazda R.Śl. 3 - 3
2 05.10.2017 15:00 h LKS Unia Kosztowy - Jastrząb Bielszowice7 - 1
3 04.09.2017 16:00 h SRS Gwiazda R.Śl. - Podlesianka K-ce 9 - 4
3 04.09.2017 16:00 h UKS Szopienice - UKS Ruch Chorzów 0 - 3
3 04.09.2017 16:00 h Jastrząb Bielszowice - PKS Józefka Chorzów5 - 6
4 11.09.2017 16:00 h LKS Unia Kosztowy - SRS Gwiazda R.Śl. 8 - 2
4 11.09.2017 16:00 h Podlesianka K-ce - UKS Szopienice2 - 9
4 11.09.2017 16:00 h PKS Józefka Chorzów - UKS Ruch Chorzów 5 - 2
5 18.09.2017 16:00 h SRS Gwiazda R.Śl. - Jastrząb Bielszowice2 - 2
5 18.09.2017 16:00 h UKS Szopienice - LKS Unia Kosztowy 1 - 5
5 18.09.2017 16:00 h UKS Ruch Chorzów - Podlesianka K-ce 8 - 5
6 21.09.2017 15:30 h PKS Józefka Chorzów - Podlesianka K-ce 11 - 1
6 21.09.2017 15:30 h LKS Unia Kosztowy - UKS Ruch Chorzów 3 - 0
6 21.09.2017 15:30 h Jastrząb Bielszowice - UKS Szopienice4 - 10
7 25.09.2017 15:30 h SRS Gwiazda R.Śl. - PKS Józefka Chorzów0 - 10
7 25.09.2017 15:30 h UKS Ruch Chorzów - Jastrząb Bielszowice1 - 5
7 25.09.2017 15:30 h Podlesianka K-ce - LKS Unia Kosztowy 2 - 8
8 02.10.2017 15:00 h PKS Józefka Chorzów - LKS Unia Kosztowy 0 - 3
8 02.10.2017 15:00 h Podlesianka K-ce - Jastrząb Bielszowice2 - 2
8 02.10.2017 15:00 h UKS Szopienice - SRS Gwiazda R.Śl. 15 - 2
9 09.10.2017 15:00 h UKS Szopienice - PKS Józefka Chorzów13 - 3
9 09.10.2017 15:00 h SRS Gwiazda R.Śl. - UKS Ruch Chorzów 0 - 4
9 09.10.2017 15:00 h Jastrząb Bielszowice - LKS Unia Kosztowy 3 - 4
10 16.10.2017 15:00 h Podlesianka K-ce - SRS Gwiazda R.Śl. 7 - 0
10 16.10.2017 15:00 h UKS Ruch Chorzów - UKS Szopienice6 - 6
10 16.10.2017 15:00 h PKS Józefka Chorzów - Jastrząb Bielszowice2 - 3
11 23.10.2017 15:00 h UKS Ruch Chorzów - PKS Józefka Chorzów5 - 5
11 23.10.2017 15:00 h UKS Szopienice - Podlesianka K-ce 5 - 2
11 23.10.2017 15:00 h SRS Gwiazda R.Śl. - LKS Unia Kosztowy 1 - 8
12 30.10.2017 14:30 h Jastrząb Bielszowice - SRS Gwiazda R.Śl. 12 - 2
12 30.10.2017 14:30 h LKS Unia Kosztowy - UKS Szopienice7 - 3
12 30.10.2017 14:30 h Podlesianka K-ce - UKS Ruch Chorzów 4 - 6
13 06.11.2017 14:30 h Podlesianka K-ce - PKS Józefka Chorzów2 - 4
13 06.11.2017 14:30 h UKS Ruch Chorzów - LKS Unia Kosztowy 6 - 6
13 06.11.2017 14:30 h UKS Szopienice - Jastrząb Bielszowice3 - 4
14 13.11.2017 14:30 h PKS Józefka Chorzów - SRS Gwiazda R.Śl. 10 - 0
14 13.11.2017 14:30 h Jastrząb Bielszowice - UKS Ruch Chorzów 6 - 3
14 13.11.2017 14:30 h LKS Unia Kosztowy - Podlesianka K-ce 7 - 2

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa - Kolejka 15
N, 19. Lis. 2017 13:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
UKS Szopienice
UKS Szopienice
8:1

Zegar i data

Tuesday, 21, listopad 2017

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Klasa Okręgowa "Zina"

Klasa Okręgowa

# Zespół MP PTS
1 Unia D. Górnicza 15 39
2 Siemianowiczanka 14 32
3 Górnik Wojkowice 15 30
4 Zagłębie Sosnowiec 14 26
5 Odra Miasteczko 14 24
6 Łazowianka Łazy 14 24
7 Orzeł Nakło Śl. 14 19
8 Silesia Miechowice 14 19
9 Wyzwolenie Chorzów 14 17
10 Piast Ożarowice 14 17
11 Orzeł Miedary 14 15
12 Tęcza Błędów 14 15
13 Cyklon Rogożnik 14 14
14 Orzeł Brzeziny 14 11
15 UKS Szopienice 14 9
16 SKS Łagisza 14 7

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam
7:29-- OLA: Zapytanie: czemu pod pod juniorami młodszymi 2002 są treningi dla rocznika 2009/2010.
7:29-- OLA: Gdzie znajdę aktualne treningi dla
7:30-- OLA: rocznika 2002?

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Urodziny dziś obchodzą:

Dziś nikt w klubie nie ma urodzin

Nowi zarejestrowani

  • erwinio
  • Gosia Feszter
  • cesarzowa84
  • Graj Artur
  • olek

Stronę odwiedziło:

1005709
DzisiajDzisiaj379
WczorajWczoraj440
W tym tygodniuW tym tygodniu819
W tym miesiącuW tym miesiącu9203
Ogólnie:Ogólnie:1005709
Zalogowani 0
Goście 40
Zarejestrowani 31
Zarejestrowani dziś 0