Następny mecz

Klasa Okręgowa / Katowice - Kolejka 7
Datum Sat, 23. Wrz. 2017 Beginn 16:00
Cyklon Rogożnik
Cyklon Rogożnik
--- UKS Szopienice
UKS Szopienice

Partnerzy

          

 

       

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS


Terminarz : Klasa Okręgowa / Katowice

KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 12.08.2017 16:00 h UKS Szopienice - Unia D. Górnicza2 - 4
1 12.08.2017 17:00 h Siemianowiczanka - Orzeł Nakło Śl.2 - 1
1 12.08.2017 17:00 h Łazowianka Łazy - Zagłębie Sosnowiec2 - 1
1 12.08.2017 17:00 h Silesia Miechowice - Wyzwolenie Chorzów2 - 0
1 12.08.2017 17:00 h Piast Ożarowice - Odra Miasteczko2 - 2
1 12.08.2017 17:00 h Cyklon Rogożnik - Tęcza Błędów1 - 1
1 12.08.2017 17:00 h Orzeł Piekary Śl. - Orzeł Miedary1 - 5
1 12.08.2017 17:00 h Górnik Wojkowice - SKS Łagisza4 - 0
2 19.08.2017 17:00 h Orzeł Nakło Śl. - SKS Łagisza3 - 2
2 19.08.2017 17:00 h Orzeł Miedary - Górnik Wojkowice1 - 2
2 19.08.2017 17:00 h Tęcza Błędów - Orzeł Piekary Śl.5 - 1
2 19.08.2017 17:00 h Odra Miasteczko - Cyklon Rogożnik2 - 1
2 19.08.2017 17:00 h Wyzwolenie Chorzów - Piast Ożarowice3 - 1
2 19.08.2017 17:00 h Zagłębie Sosnowiec - Silesia Miechowice8 - 1
2 19.08.2017 17:00 h Unia D. Górnicza - Łazowianka Łazy5 - 1
2 19.08.2017 17:00 h Siemianowiczanka - UKS Szopienice1 - 0
3 26.08.2017 15:00 h UKS Szopienice - Orzeł Nakło Śl.0 - 3
3 26.08.2017 17:00 h Łazowianka Łazy - Siemianowiczanka0 - 0
3 26.08.2017 17:00 h Silesia Miechowice - Unia D. Górnicza0 - 5
3 26.08.2017 17:00 h Piast Ożarowice - Zagłębie Sosnowiec0 - 2
3 26.08.2017 17:00 h Cyklon Rogożnik - Wyzwolenie Chorzów4 - 1
3 26.08.2017 17:00 h Orzeł Piekary Śl. - Odra Miasteczko0 - 2
3 26.08.2017 17:00 h Górnik Wojkowice - Tęcza Błędów4 - 1
3 26.08.2017 17:00 h SKS Łagisza - Orzeł Miedary0 - 4
4 02.09.2017 16:00 h Orzeł Nakło Śl. - Orzeł Miedary2 - 2
4 02.09.2017 16:00 h Tęcza Błędów - SKS Łagisza1 - 2
4 02.09.2017 16:00 h Odra Miasteczko - Górnik Wojkowice1 - 2
4 02.09.2017 16:00 h Wyzwolenie Chorzów - Orzeł Piekary Śl.1 - 0
4 02.09.2017 16:00 h Zagłębie Sosnowiec - Cyklon Rogożnik1 - 2
4 02.09.2017 16:00 h Unia D. Górnicza - Piast Ożarowice3 - 2
4 02.09.2017 16:00 h Siemianowiczanka - Silesia Miechowice3 - 0
4 02.09.2017 16:00 h UKS Szopienice - Łazowianka Łazy1 - 3
5 09.09.2017 16:00 h Łazowianka Łazy - Orzeł Nakło Śl.4 - 2
5 09.09.2017 16:00 h Silesia Miechowice - UKS Szopienice1 - 1
5 09.09.2017 16:00 h Piast Ożarowice - Siemianowiczanka3 - 3
5 09.09.2017 16:00 h Cyklon Rogożnik - Unia D. Górnicza2 - 3
5 09.09.2017 16:00 h Orzeł Piekary Śl. - Zagłębie Sosnowiec3 - 2
5 09.09.2017 16:00 h Górnik Wojkowice - Wyzwolenie Chorzów3 - 0
5 09.09.2017 16:00 h SKS Łagisza - Odra Miasteczko1 - 4
5 09.09.2017 16:00 h Orzeł Miedary - Tęcza Błędów4 - 2
6 16.09.2017 16:00 h Orzeł Nakło Śl. - Tęcza Błędów1 - 1
6 16.09.2017 16:00 h Odra Miasteczko - Orzeł Miedary3 - 2
6 16.09.2017 16:00 h SKS Łagisza - Wyzwolenie Chorzów2 - 4
6 16.09.2017 16:00 h Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wojkowice4 - 1
6 16.09.2017 16:00 h Unia D. Górnicza - Orzeł Piekary Śl.7 - 1
6 16.09.2017 16:00 h Siemianowiczanka - Cyklon Rogożnik1 - 1
6 16.09.2017 16:00 h UKS Szopienice - Piast Ożarowice2 - 0
6 16.09.2017 16:00 h Łazowianka Łazy - Silesia Miechowice1 - 2
7 23.09.2017 16:00 h Silesia Miechowice - Orzeł Nakło Śl._ - _
7 23.09.2017 16:00 h Piast Ożarowice - Łazowianka Łazy_ - _
7 23.09.2017 16:00 h Cyklon Rogożnik - UKS Szopienice_ - _
7 23.09.2017 16:00 h Orzeł Piekary Śl. - Siemianowiczanka_ - _
7 23.09.2017 16:00 h Górnik Wojkowice - Unia D. Górnicza_ - _
7 23.09.2017 16:00 h SKS Łagisza - Zagłębie Sosnowiec_ - _
7 23.09.2017 16:00 h Orzeł Miedary - Wyzwolenie Chorzów_ - _
7 23.09.2017 16:00 h Tęcza Błędów - Odra Miasteczko_ - _
8 30.09.2017 16:00 h Orzeł Nakło Śl. - Odra Miasteczko_ - _
8 30.09.2017 16:00 h Wyzwolenie Chorzów - Tęcza Błędów_ - _
8 30.09.2017 16:00 h Zagłębie Sosnowiec - Orzeł Miedary_ - _
8 30.09.2017 16:00 h Unia D. Górnicza - SKS Łagisza_ - _
8 30.09.2017 16:00 h Siemianowiczanka - Górnik Wojkowice_ - _
8 30.09.2017 16:00 h UKS Szopienice - Orzeł Piekary Śl._ - _
8 30.09.2017 16:00 h Łazowianka Łazy - Cyklon Rogożnik_ - _
8 30.09.2017 16:00 h Silesia Miechowice - Piast Ożarowice_ - _
9 07.10.2017 15:00 h Piast Ożarowice - Orzeł Nakło Śl._ - _
9 07.10.2017 15:00 h Cyklon Rogożnik - Silesia Miechowice_ - _
9 07.10.2017 15:00 h Orzeł Piekary Śl. - Łazowianka Łazy_ - _
9 07.10.2017 15:00 h Górnik Wojkowice - UKS Szopienice_ - _
9 07.10.2017 15:00 h SKS Łagisza - Siemianowiczanka_ - _
9 07.10.2017 15:00 h Orzeł Miedary - Unia D. Górnicza_ - _
9 07.10.2017 15:00 h Tęcza Błędów - Zagłębie Sosnowiec_ - _
9 07.10.2017 15:00 h Odra Miasteczko - Wyzwolenie Chorzów_ - _
10 14.10.2017 15:00 h Orzeł Nakło Śl. - Wyzwolenie Chorzów_ - _
10 14.10.2017 15:00 h Zagłębie Sosnowiec - Odra Miasteczko_ - _
10 14.10.2017 15:00 h Unia D. Górnicza - Tęcza Błędów_ - _
10 14.10.2017 15:00 h Siemianowiczanka - Orzeł Miedary_ - _
10 14.10.2017 15:00 h UKS Szopienice - SKS Łagisza_ - _
10 14.10.2017 15:00 h Łazowianka Łazy - Górnik Wojkowice_ - _
10 14.10.2017 15:00 h Silesia Miechowice - Orzeł Piekary Śl._ - _
10 14.10.2017 15:00 h Piast Ożarowice - Cyklon Rogożnik_ - _
11 21.10.2017 15:00 h Cyklon Rogożnik - Orzeł Nakło Śl._ - _
11 21.10.2017 15:00 h Orzeł Piekary Śl. - Piast Ożarowice_ - _
11 21.10.2017 15:00 h Górnik Wojkowice - Silesia Miechowice_ - _
11 21.10.2017 15:00 h SKS Łagisza - Łazowianka Łazy_ - _
11 21.10.2017 15:00 h Orzeł Miedary - UKS Szopienice_ - _
11 21.10.2017 15:00 h Tęcza Błędów - Siemianowiczanka_ - _
11 21.10.2017 15:00 h Odra Miasteczko - Unia D. Górnicza_ - _
11 21.10.2017 15:00 h Wyzwolenie Chorzów - Zagłębie Sosnowiec_ - _
12 28.10.2017 14:00 h Orzeł Nakło Śl. - Zagłębie Sosnowiec_ - _
12 28.10.2017 14:00 h Unia D. Górnicza - Wyzwolenie Chorzów_ - _
12 28.10.2017 14:00 h Siemianowiczanka - Odra Miasteczko_ - _
12 28.10.2017 14:00 h UKS Szopienice - Tęcza Błędów_ - _
12 28.10.2017 14:00 h Łazowianka Łazy - Orzeł Miedary_ - _
12 28.10.2017 14:00 h Silesia Miechowice - SKS Łagisza_ - _
12 28.10.2017 14:00 h Piast Ożarowice - Górnik Wojkowice_ - _
12 28.10.2017 15:00 h Cyklon Rogożnik - Orzeł Piekary Śl._ - _
13 04.11.2017 13:00 h Orzeł Piekary Śl. - Orzeł Nakło Śl._ - _
13 04.11.2017 13:00 h Górnik Wojkowice - Cyklon Rogożnik_ - _
13 04.11.2017 13:00 h SKS Łagisza - Piast Ożarowice_ - _
13 04.11.2017 13:00 h Orzeł Miedary - Silesia Miechowice_ - _
13 04.11.2017 13:00 h Tęcza Błędów - Łazowianka Łazy_ - _
13 04.11.2017 13:00 h Odra Miasteczko - Siemianowiczanka_ - _
13 04.11.2017 13:00 h Wyzwolenie Chorzów - Siemianowiczanka_ - _
13 04.11.2017 13:00 h Zagłębie Sosnowiec - Unia D. Górnicza_ - _
14 11.11.2017 13:00 h Orzeł Nakło Śl. - Unia D. Górnicza_ - _
14 11.11.2017 13:00 h Siemianowiczanka - Zagłębie Sosnowiec_ - _
14 11.11.2017 13:00 h UKS Szopienice - Wyzwolenie Chorzów_ - _
14 11.11.2017 13:00 h Łazowianka Łazy - Odra Miasteczko_ - _
14 11.11.2017 13:00 h Silesia Miechowice - Tęcza Błędów_ - _
14 11.11.2017 13:00 h Piast Ożarowice - Orzeł Miedary_ - _
14 11.11.2017 13:00 h Cyklon Rogożnik - SKS Łagisza_ - _
14 11.11.2017 13:00 h Orzeł Piekary Śl. - Górnik Wojkowice_ - _
15 18.11.2017 13:00 h Górnik Wojkowice - Orzeł Nakło Śl._ - _
15 18.11.2017 13:00 h SKS Łagisza - Orzeł Piekary Śl._ - _
15 18.11.2017 13:00 h Orzeł Miedary - Cyklon Rogożnik_ - _
15 18.11.2017 13:00 h Tęcza Błędów - Piast Ożarowice_ - _
15 18.11.2017 13:00 h Odra Miasteczko - Silesia Miechowice_ - _
15 18.11.2017 13:00 h Wyzwolenie Chorzów - Łazowianka Łazy_ - _
15 18.11.2017 13:00 h Zagłębie Sosnowiec - UKS Szopienice_ - _
15 18.11.2017 13:00 h Unia D. Górnicza - Siemianowiczanka_ - _

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa / Katowice - Kolejka 6
So, 16. Wrz. 2017 16:00
UKS Szopienice
UKS Szopienice
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
2:0

Zegar i data

Thursday, 21, wrzesień 2017

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Klasa Okręgowa "Zina"

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Urodziny dziś obchodzą:

Dziś nikt w klubie nie ma urodzin

Nowi zarejestrowani

  • Gosia Feszter
  • cesarzowa84
  • Graj Artur
  • olek
  • Andrzejmina

Stronę odwiedziło:

927346
DzisiajDzisiaj2486
WczorajWczoraj2739
W tym tygodniuW tym tygodniu12296
W tym miesiącuW tym miesiącu62887
Ogólnie:Ogólnie:927346
Zalogowani 0
Goście 93
Zarejestrowani 32
Zarejestrowani dziś 0