Następny mecz

Klasa Okręgowa - Kolejka 7
Datum Sat, 25. Lis. 2017 Beginn 13:30
Cyklon Rogożnik
Cyklon Rogożnik
--- UKS Szopienice
UKS Szopienice

Partnerzy

          

 

       

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS


Terminarz : IV liga trampkarzy młodszych C2

KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 26.08.2017 11:00 h MKS Śląsk - Górnik 09 Mysłowice0 - 5
1 26.08.2017 11:00 h 1.FC Katowice - Pogoń Imielin 1 - 0
1 26.08.2017 11:00 h GKS GieKSa - UKS Szopienice5 - 1
1 20.09.2017 16:00 h Urania Ruda Śląska - MKS Pogoń Ruda Śl.4 - 2
2 30.08.2017 17:30 h Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 0 - 4
2 30.08.2017 17:30 h MKS Śląsk - Urania Ruda Śląska2 - 1
2 14.09.2017 16:00 h MKS Pogoń Ruda Śl. - GKS GieKSa 2 - 3
2 20.09.2017 16:30 h UKS Szopienice - 1.FC Katowice1 - 1
3 02.09.2017 11:00 h Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice2 - 2
3 02.09.2017 11:00 h GKS GieKSa - MKS Śląsk 4 - 1
3 02.09.2017 11:00 h 1.FC Katowice - MKS Pogoń Ruda Śl.2 - 3
3 02.09.2017 11:00 h Pogoń Imielin - UKS Szopienice1 - 6
4 09.09.2017 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - UKS Szopienice2 - 2
4 09.09.2017 11:00 h MKS Pogoń Ruda Śl. - Pogoń Imielin 5 - 0
4 09.09.2017 11:00 h MKS Śląsk - 1.FC Katowice1 - 2
4 09.09.2017 11:00 h Urania Ruda Śląska - GKS GieKSa 2 - 3
5 16.09.2017 11:00 h 1.FC Katowice - Urania Ruda Śląska0 - 1
5 16.09.2017 11:00 h Pogoń Imielin - MKS Śląsk 3 - 4
5 16.09.2017 11:00 h UKS Szopienice - MKS Pogoń Ruda Śl.3 - 5
5 17.09.2017 15:30 h GKS GieKSa - Górnik 09 Mysłowice3 - 2
6 23.09.2017 11:00 h GKS GieKSa - 1.FC Katowice6 - 0
6 11.10.2017 15:30 h Górnik 09 Mysłowice - MKS Pogoń Ruda Śl.2 - 7
6 11.10.2017 15:30 h MKS Śląsk - UKS Szopienice3 - 0
6 11.10.2017 15:30 h Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin 2 - 1
7 30.09.2017 11:00 h 1.FC Katowice - Górnik 09 Mysłowice0 - 1
7 30.09.2017 11:00 h Pogoń Imielin - GKS GieKSa 1 - 9
7 30.09.2017 11:00 h MKS Pogoń Ruda Śl. - MKS Śląsk 3 - 4
7 01.10.2017 11:00 h UKS Szopienice - Urania Ruda Śląska8 - 1
8 07.09.2017 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - MKS Śląsk 2 - 1
8 07.09.2017 11:00 h MKS Pogoń Ruda Śl. - Urania Ruda Śląska9 - 1
8 07.09.2017 11:00 h UKS Szopienice - GKS GieKSa 3 - 3
8 07.09.2017 11:00 h Pogoń Imielin - 1.FC Katowice4 - 0
9 14.10.2017 11:00 h Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice0 - 5
9 14.10.2017 11:00 h 1.FC Katowice - UKS Szopienice2 - 3
9 14.10.2017 11:00 h GKS GieKSa - MKS Pogoń Ruda Śl.2 - 2
9 14.10.2017 11:00 h Urania Ruda Śląska - MKS Śląsk 0 - 5
10 21.10.2017 11:00 h MKS Śląsk - GKS GieKSa 1 - 1
10 21.10.2017 11:00 h MKS Pogoń Ruda Śl. - 1.FC Katowice6 - 0
10 21.10.2017 11:00 h UKS Szopienice - Pogoń Imielin 9 - 0
10 15.11.2017 15:30 h Górnik 09 Mysłowice - Urania Ruda Śląska_ - _
11 28.10.2017 11:00 h UKS Szopienice - Górnik 09 Mysłowice0 - 4
11 28.10.2017 11:00 h Pogoń Imielin - MKS Pogoń Ruda Śl.0 - 4
11 28.10.2017 11:00 h 1.FC Katowice - MKS Śląsk 1 - 1
11 28.10.2017 11:00 h GKS GieKSa - Urania Ruda Śląska4 - 4
12 04.11.2017 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - GKS GieKSa 6 - 3
12 04.11.2017 11:00 h Urania Ruda Śląska - 1.FC Katowice5 - 2
12 04.11.2017 11:00 h MKS Śląsk - MKS Pogoń Ruda Śl.7 - 0
12 04.11.2017 11:00 h MKS Pogoń Ruda Śl. - UKS Szopienice2 - 1
13 11.11.2017 11:00 h Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice2 - 0
13 11.11.2017 11:00 h UKS Szopienice - MKS Śląsk 3 - 1
13 11.11.2017 11:00 h Pogoń Imielin - Urania Ruda Śląska0 - 3
13 11.11.2017 11:00 h MKS Śląsk - MKS Pogoń Ruda Śl.0 - 1
14 18.11.2017 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - 1.FC Katowice_ - _
14 18.11.2017 11:00 h GKS GieKSa - Pogoń Imielin _ - _
14 18.11.2017 11:00 h Urania Ruda Śląska - UKS Szopienice_ - _
14 18.11.2017 11:00 h MKS Śląsk - MKS Pogoń Ruda Śl._ - _

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa - Kolejka 15
N, 19. Lis. 2017 13:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
UKS Szopienice
UKS Szopienice
8:1

Zegar i data

Tuesday, 21, listopad 2017

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

Klasa Okręgowa "Zina"

Klasa Okręgowa

# Zespół MP PTS
1 Unia D. Górnicza 15 39
2 Siemianowiczanka 14 32
3 Górnik Wojkowice 15 30
4 Zagłębie Sosnowiec 14 26
5 Odra Miasteczko 14 24
6 Łazowianka Łazy 14 24
7 Orzeł Nakło Śl. 14 19
8 Silesia Miechowice 14 19
9 Wyzwolenie Chorzów 14 17
10 Piast Ożarowice 14 17
11 Orzeł Miedary 14 15
12 Tęcza Błędów 14 15
13 Cyklon Rogożnik 14 14
14 Orzeł Brzeziny 14 11
15 UKS Szopienice 14 9
16 SKS Łagisza 14 7

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam
7:29-- OLA: Zapytanie: czemu pod pod juniorami młodszymi 2002 są treningi dla rocznika 2009/2010.
7:29-- OLA: Gdzie znajdę aktualne treningi dla
7:30-- OLA: rocznika 2002?

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Urodziny dziś obchodzą:

Dziś nikt w klubie nie ma urodzin

Nowi zarejestrowani

  • erwinio
  • Gosia Feszter
  • cesarzowa84
  • Graj Artur
  • olek

Stronę odwiedziło:

1005709
DzisiajDzisiaj379
WczorajWczoraj440
W tym tygodniuW tym tygodniu819
W tym miesiącuW tym miesiącu9203
Ogólnie:Ogólnie:1005709
Zalogowani 0
Goście 39
Zarejestrowani 31
Zarejestrowani dziś 0